На виставці у Будапешті представлений ПБН-40 з України

За матеріалами інтернет-видань 27.01.2024 476
На виставці у Будапешті представлений ПБН-40 з України
Сьогодні у Будапешті завершила  роботу виставка AGROmashEXPO 2024. Вона протягом чотирьох днів знайомила гостей з великою кількістю експонатів сучасної агротехніки.  У ході виставки був  представлений ПБН-40 - перевантажувальний бункер-накопичувач українського виробництва ТОВ "Завод Кобзаренка".
Примітно, що місцеві аграрії та закордонні гості зацікавилися технічною новинкою з України.
Додамо, що Завод Кобзаренка  - це машинобудівне підприємство з потужностями на Сумщині та у Польщі, яке виготовляє сільгоспмашини різного призначення. Компанія має тридцятирічний досвід роботи у виробництві тракторних причепів та різних машин для аграріїв. Наразі асортимент компанії нараховує понад 200 машин та іншого додаткового обладнання.
 
“Для агробізнесу дуже важливо мати сучасну потужну техніку, саме таку виготовляє наш завод, - говорить Євгеній Христенко – керівник відділу збуту Заводу Кобзаренка Євгеній Христенко. – Торік Проєкту USAID ми продали чотири одиниці техніки. Вона користується попитом у наших клієнтів, що займаються експортом зернових. Ми як компанія-виробник постійно спілкуємося з аграріями, чуємо їхні побажання, вдосконалюємо наші розробки”.
 
Замовлення саме на РВМ від початку повномасштабного вторгнення Росії до України зросли у Заводу Кобзаренка в 10 разів. Це пов’язано зі спробою Росії заблокувати експорт зернових Чорним морем, тож аграрії змінили маршрути доставки зерна, яке стали більше везти залізницею через країни Європи. Відтак потрібне було обладнання, яке перевантажує зерно із вагонів української колії до вагонів, які їдуть європейською колією. Це можна зробити за допомогою РВМ.
 
“До 2021 року завод Кобзаренка продавав таких РВМ до 10 штук на рік. Коли почалася війна, аграрії не могли експортувати зерно Чорним морем, багато хто переорієнтувався на залізницю. Тож стали потрібні такі машини. Потужність однієї РВМ – 180 тонн на годину або три вагони на годину, але практика показує, що цей показник зменшується втричі – машині потрібно переїхати, переналаштуватися біля вагона. Виходить, що РВМ перевантажує 1 вагон на годину. У 2022 році ми продали 116 таких РВМ”, - розповідає Євгеній Христенко.
 
Інша техніка, яку закупив для партнерів Проєкт USAID, – це наземний перевантажувальний бункер “Ковчег”. Це обладнання дозволяє завантажувати зерно із зерновозів одразу у вагони, бо має шнек довжиною 5, 5 метрів. Воно було популярним і до війни, на нього залишається попит і наразі.
Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ