Особлива увага на стан кореневої системи та листковостеблової маси озимого ячменю

За матеріалами інтернет-видань 21.03.2025 163
Особлива увага на стан кореневої системи та листковостеблової маси озимого ячменю
Агроном відділення Дібрівка ТОВ "Ясні зорі" Ольга Шевчук провела візуальне спостереження за життєздатністю рослин у польових умовах. На її думку, ячмінь добре перезимував і швидко відновлюється з наростанням температурного режиму. В господарстві посіяли сорт озимого ячменю "Ханнелоре".
 
"Рослини перебувають на стадіях кущіння. Кількість живих рослин озимого ячменю становить 100%. Загалом, критично негативних явищ для перезимівлі озимого ячменю впродовж зимового періоду, саме у зоні нашого відділення, не відмічалося і стан посівів можна оцінити, як добрий. Особливу увагу ми зараз звертаємо на стан кореневої системи та листковостеблової маси, появу бур'янів, поширення хвороб та шкідників задля вчасного проведення заходів по внесенню засобів захисту рослин у весняний період. У цей же час нам необхідно буде визначитись і у потребі, тих чи інших добрив, для можливого підживлення озимого ячменю, — наголошує Ольга Шевчук.

 

Фахівчиня говорить, що погода у березні непередбачувана та мінлива - то різке потеплінням, а то раптово пішов сніг. Тож подекуди, під впливом то пониження, а то і підвищення, як нічних, так і денних температур повітря (від -2°С до +3°С), в Подільському районі Одеської області, ячмінь дещо стресує, але це не критично, так як поки що не послаблюються його ростові процеси та процес подальшої вегетації.

 

 

Tekom Agro Group

 

 

 
 
Теги: AGROОТГ
Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ