Програма підтримки економічного зростання сільського господарства у звільнених та прифронтових громадах
За матеріалами інтернет-видань
02.01.2025
184
Виконавчий комітет Покровської селищної ради інформує про можливість взяти участь у проєкті USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», який започатковує програму з підтримки сталого економічного зростання та відновлення у звільнених та прифронтових громадах для мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП) в сільськогосподарському, харчовому та переробному секторах у Дніпропетровській, Харківській, Одеській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Сумській, Луганська та Донецькій областях.
Участь у проєкті можуть взяти заявники, які:
• зареєстровані як українські суб'єкти господарювання;
• мають у фізичному користуванні менш як 1 000 га землі для сільськогосподарських підприємств або до 250 працівників для переробних підприємств;
• готові продемонструвати ефективне управління та представити систему внутрішнього контролю, яка захищає активи.
Перевагу буде надано підприємствам, власниками яких є жінки, ветерани або члени їхніх родин, особи з інвалідністю та внутрішньо переміщені особи (ВПО).
У межах програми підтримка надаватиметься за такими напрямками:
• Закупівля систем крапельного поливу та дощування: насосів, фільтраційних систем, трубопроводів, крапельних ліній, запірної арматури, систем фертигації, засобів автоматизації, цифрових систем управління для сільського господарства та резервуарів для води.
• Закупівля тепличного обладнання: поліетиленової плівки для теплиць, пластикових або металевих каркасів, систем вентиляції, систем крапельного поливу та дощування (крім монтажу та систем опалення).
• Закупівля сільськогосподарської техніки та обладнання: мінітракторів (до 100 кінських сил), міні зернозбиральних машин, плугів, борін, розкидачів добрива (без двигуна), тракторних причіпних обприскувачів, тракторних причіпних сівалок, пересувних дробарок для сільського господарства, міжрядних пружинно-лопатевих культиваторів, ґрунтофрез, комбінованих машин передпосівного обробітку ґрунту.
• Закупівля обладнання для зберігання/переробки: холодильних камер для зберігання фруктів та овочів, ліній переробки харчових продуктів, машинного устаткування для переробки харчових продуктів, пакувальних установок, машин для консервування та промислових вакуумних зварювачів для харчових продуктів.
• Допомога в питаннях брендингу та маркування: зокрема в розробленні дизайну логотипа та візуального брендингу, пошуку рішення щодо пакування та маркування для підвищення привабливості продукту та забезпечення його відповідності місцевим або міжнародним ринковим стандартам, а також створенні рекламних матеріалів, таких як брошури, флаєри та цифровий контент, і вебсайту.
• Допомога в одержанні сертифікатів ISO або HASSP (для об’єктів переробки).
• Допомога в одержанні інших типів консультаційних послуг, що можуть знадобитися на разовій або тимчасовій основі, зокрема організація складу, оптимізація логістичної системи, консультування з питань дозвільної системи, впровадження спеціалізованого програмного забезпечення тощо.
Інформаційний семінар
9 січня 2025 року о 15:00 у межах проєкту буде проведено семінар із підготовки заявок. Онлайн-захід дозволить зацікавленим заявникам, що відповідають вимогам проєкту, поставити запитання щодо оголошення про прийом заявок та отримати рекомендації щодо заповнення форми заявки.
Для участі в семінарі потрібно надіслати ім’я та прізвище учасника (не більше двох осіб від компанії) та назву організації на адресу UDGEtender@ukraineDG-East.com. Дедлайн — 7 січня 2025 року (18.00). Посилання на семінар буде надано кожному учаснику після реєстрації.
Заявки приймаються до 30 січня 2025 року.
Заповнення заявки за посиланням:
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ