Рідкий біометан з кізяків може стати паливом для ракет
Восени японська хімічна компанія Air Water Inc. тестуватиме ракетне паливо з коров'ячих відходів. Повідомило видання Kyodo News.
Зазначається, що паливо буде завантажене в ракету, яку створив космічний стартап Interstellar Technologies Inc., що базується на острові Хоккайдо.
Interstellar Technologies проведе випробування, щоб підтвердити, що паливо, створене з коров'ячих відходів, може використовуватися для їх апаратів.
Якщо розробка вдасться, то вона може розв’язати проблему утилізації відходів від великої рогатої худоби.
Air Water виробляє рідкий біометан на Хоккайдо з 2021 р. Компанія ферментує кізяк та сечу на заводі, побудованому на молочній фермі в місті Тайкі, а потім транспортує отриманий біогаз на завод в Обіхіро. Потім метан відокремлюють від продукту, охолоджують і перетворюють на рідкий біометан. Ракети потребують рідкого палива, щоб виробляти достатньо енергії для старту в космос.
Хоча метан високої чистоти зазвичай виробляється з рідкого природного газу, компанія працює над створенням метану подібної якості за допомогою біогазу з відходів.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я