Газета Асоціації фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області
Фермер Придніпров'я

Сьогодні в Дніпрі поховають воїнів ЗСУ Іллю Супруна та Віталія Петренка

За матеріалами інтернет-видань 15.01.2022 461

Десятого січня біля села Крута Балка Ясинуватського району Донецької області внаслідок підриву на невідомому вибуховому присторї загинули двоє воїнів Збройних сил України з міста Дніпро. 51-річний Віталій Петренко служив у 25 окремій повітряно-десантній Січеславській бригаді. Другий полеглий герой – 23-річний Ілля Супрун.

Віталій Петренко народився у селі Цевеличі Локачинського району Волинської області, жив у Дніпрі. Потрапив на фронт за мобілізацією. Його товариш розповів, що Петренко воював на Донбасі вже кілька років:

- Це була 5 або 6 хвиля мобілізації. Служив у 25 бригаді в інженерно-саперній роті, а після закінчення служби вже уклав контракт.

До війни Віталій ніколи не стрибав із парашутом. Але ж потрапив до повітряно-десантного підрозділу. І у 2016 році навчився – ба більше, був на висоті.

Петренко Віталій Петренко загинув 10 січня / Фото "Новинармія"

Петренка побратими запам'ятали як дуже тиху і добру людину, трохи романтика.

Спокійний, врівноважений, ніколи не обговорював накази, а просто їх виконував. Про таких кажуть, що на них тримаються будні війни. Тому що війна – не тільки військові дії. На жаль, війна забирає найкращих,
– розповів колишній командир підрозділу Петренка.

Петренко Його запам'ятали як добру людину, романтика / Фото "Новинармія"

Ілля Супрун мав успіхи в  ІТ, але обрав армію

 Хрещена мати Іллі Супруна Ганна Кириченко написала про нього так: "Талановитий, гарний юнак, мій Герой, наш Герой. Герой України".

Його виховували мама та бабуся. Він був дуже талановитим хлопчиком, ми просто не могли натішитися ним,
– розповіла Ганна.

Ілля міг досягти високих кар'єрних успіхів у царині ІТ-технологій – навчався у престижному ліцеї інформаційних технологій у Дніпрі, де його мати працювала викладачкою.

Супрун Ілля Супрун у 23 роки підірвався на фронті на вибуховому пристрої / Фото з фейсбука Галини Кух

Близькі кажуть, перед юнаком відкривалися будь-які дороги – але він вирішив піти на фронт, захищати Україну від окупантів.

У нього був дуже високий потенціал. Випускники цього ліцею працюють у міжнародних IT-компаніях, в економічній сфері, займаються політикою. В Іллі відкривалося велике майбутнє. Але він ще був і патріотом України. Закінчення ліцею збіглося з початком війни на Сході, і він вирішив, що захищатиме Батьківщину,
– пояснила хрещена.

Тоді хлопець вступив до Національної академії Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного у Львові. У 2020 закінчив, уклав контракт і вирушив на фронт, у район Авдіївки під Донецьком.

Супрун

Він мав перспективи в ІТ, але вирішив стати на захист Батьківщини / Фото з фейсбука Галини Кух

Віталія Петренка та Іллю Супруна поховають сьогодні, 15 січня, у Дніпрі.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ
Фермер придніпров'я

Новини Дніпропетровської області , надзвичайні події районів і громад ОТГ Дніпропетровщини сьогодні, головна інформація про ринок землі в Україні, сільські новини та інформація про коронавірус, останні аграрні і кримінальні повідомлення - щодня читайте на сайті обласної газети "Фермер Придніпров'я".

Сайт вітає передрук, як повний, так і частковий, за умови зазначення відкритого гіперпосилання на не нижче другого абзацу тексту з передруком або частковим передруком публікації.
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови активного гіперпосилання на газету "Фермер Придніпров'я"