Суд продовжив арешт полковнику Роману Червінському іще на місяць

За матеріалами інтернет-видань 20.06.2023 307
May be an image of 7 people

   Дев'ятнадцятого червня у Шевченківському суді міста Києва відбулося чергове засідання у справі полковника Романа Червінського. Розглянувши клопотання прокуратури, суд продовжив термін тримання під вартою Червінського на 1 місяць — до 21 липня. За рішенням суду, засідання проходило у закритому режимі.

   Про це повідомляє кореспондентка Суспільного.

"Приховати ганьбу прокуратури — єдина причина того що, засідання у справі Романа Червінського, якого безпідставно звинувачують, відбувається у закритому режимі. Вони закривають засідання, щоб суспільство не знало, яка ганьба тут відбувається. Але все одно, вся інформація буде донесена, всі документи, які прокуратура надає — вони не мають ніякої секретності", — сказав адвокат Романа Червінського Віктор Василюк.

   За словами Василюка, суд задовольнив клопотання про допит Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

"Зараз ми намагаємось додзвонитись до штабу. Щоб Залужний прибув на засідання суду і дав показання. Ми з ним до цього розмовляли, й він обіцяв дати правдиві покази у цій справі", — сказав Віктор Василюк.

   Інший адвокат Сергій Лисенко вважає, що суд вирішив проводити засідання у закритому режимі, щоб не допускати туди пресу.

   "В черговий раз обвинувачення не надало жодних доказів, жодних підстав, для чого потрібно додатково затримувати і тримати Романа під вартою", — сказав захисник, коментуючи рішення про продовження арешту підозрюваному.

   За його словами, суд не взяв до уваги тих обставин, що мати Червінського на сьогоднішній день втратила зір, дружина отримала інвалідність, на його утриманні троє дітей. "Жодних цих обставин судом до уваги взято не було", — каже захисник.

   Арешт Романа Червінського продовжили до 21 липня. Як пояснив адвокат, оскільки продовжено термін досудового розслідування до 3-х місяців, і суд не має права збільшити цей строк (утримання під вартою – ред.) більше, ніж строк досудового розслідування.

За словами Сергія Лисенка, на рішення суду сторона захисту подаватиме апеляцію.

    Прокурор коментувати засідання суду відмовився.

А ось як у соцмережах коментують чергову судову ганьбу, коли в час війни досвідченого розвідника, полковника Червінського без належних підстав утримують за гратами свої ж.
    ⚡️ Igor Kondratiuk, продюсер
Ганебна для української юстиції подія. Військового судять за перевищення повноважень, хоча він виконував накази свого командира. Якого не судять. Бо немає за що. Ідіотизм! 🤬
⚡️ Апеляційний суд залишив під вартою Романа Червінського, якого звинувачують у тім, що начебто через його дії ворог атакував військовий аеропорт у Кіровоградщині.
Депутати від ЄС хотіли взяти Червінського на поруки.
Ця ганьба нагадує справу генерала Марченка, якого тримали в СІЗО за начебто неякісні бронежилети. 16 тисяч зарештованих броніків згнили на складах!
  В результаті, на початку вторгнення бронежилети були в дефіциті, через що гинули воїни.
   Тоді Петро Порошенко вніс заставу за Дмитра. Марченко фактично врятував Миколаїв від захоплення.
Справа розвалилася, але перед генералом ніхто не вибачився, а саму багатомільйонну заставу Порошенку віддали тільки нещодавно, він спрямував її на ЗСУ.
Справа Червінського схожа і на історію генерала Павловського, якого тримали в СІЗО за начебто неясні кораблі.
   Історія Червінського теж більше схожа на помсту за вагнерівців, про яких він перший розповів суспільству…
Ця справа розвалиться, але страшно, що подібне знову і знову повторюється в Україні...
   Ірина Геращенко, народний депутат  
.
   Із зеленого портновського кривосуддя. Суд у справі нашого розвідника Червінського зробили закритим, попри те, що засекреченість матеріялів справи давно втратила будь-яку актуальність. Те, що так ніби ховають від громадськости, відкрито було на яндекс-картах ще задовго до початку операції, в якій брав участь розвідник. Повідомлено тільки, що свідчення має дати Головнокомандувач Залужний. Свідчення безпосереднього командира Червінського генерал-майора Ганущака, що розвідник виконував його персональний наказ, портновсько-татаровський суд приймати... відмовився.
   У наскрізь фальсифікованій справі проти Ярини Арієвої змінили запобіжний захід з нічного домашнього арешту на цілодобовий із носінням браслету. Нагадаю: аварія сталася в листопаді. Тоді були проведені всі правові дії й аналізи - ні алкоголю, ні тим паче наркотиків не виявлено. А за пів року комусь із експертів раптом спало на думку, що там були "візуальні ознаки впливу наркотиків". За півроку! Візуально! Після реальних аналізів! Згадалося!
   У повністю фальсифікованій справі проти Юрія Гримчака, де йде оскарження, розгляд перенесли на кінець липня. Пана Юрія під прикриттям війни за вже повністю розваленим звинуваченням раптово й швидко торік засудили до... тривалого ув'язнення. До речі, там іще одне - зрадили й зреклися всі свої. Це також починає ставати трендом.
   На сьогодні ж готували зміну запобіжного заходу судді Тандиру, який п'яним та ще й під час комендантської години вбив на блок-посту бійця Нацгвардії. Засідання привернуло багато уваги, тому не ризикнули. Таки продовжили арешт до 21 липня. Але там немає чим тішитися. За майже місяць від смертельної аварії досі немає результатів аналізів на алкоголь - їх "готують". Причини такого умисного затягування слідчі пояснити не можуть.
   Ну, і як "вишенька на тортик": головою ВККСУ, яка визначає кваліфікацію суддів та призначає їх на посади, став Роман Ігнатов, власник расєйського паспорта. Виходець з Луганська, освіту здобув у Саратовській судовій академії і в 1995-96 роках працював у органах прокуратури рф. Чи це не про нього в тому числі в СБУ заявляли, що будуть ІПСО про ніби то расєйське громадянство ряду українських високопосадовців? Та й сам Ігнатов заявляв, що в нього було лише радянське, а не рашистське громадянство.
   От тільки я добре пригадую той час на початку 90-их, коли не лише прокурорських, але й за всіма спеціальностями правових і силових структур на раші чітко поставили перед фактом: набуття їхнього громадянства або звільнення з усіх посад чи виключення з вузів та повернення до своїх держав. Це відбулося (до речі, цілком закономірно) ще на початку 92-року. Я тоді був депутатом Львівської облради й ми отримали багато таких видворених українців. Вони відмовилися від громадянства рф. А Ігнатов - ні. Бо інакше він навіть завершити навчання не зміг би, а про роботу в прокуратурі й мови б не було. Ще Ігнатов у 2014-му їздив до вже неконтрольованого Луганська, сам визнає, що був у полоні бойовиків, де його вербували від гру мо рф, але після повернення чомусь відмовився давати свідчення СБУ про обставини цих подій...
   У вас є ще якісь питання, на що перетворюють Україну? І саме під цю історію розкручують усіх отих провладних хунвейбінів та істерику з нападками на всіх нелояльних до влади людей...
Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ