У Дніпрі судитимуть правоохоронця, якому будували житловий дім його підлеглі.
Дім мрії руками підлеглих: у Дніпрі судитимуть правоохоронця
Начальник управління використав службове становище, щоб побудувати власний двоповерховий будинок за рахунок державного бюджету та праці підлеглих
Автор: Амбарцумян Анна
На Дніпропетровщині правоохоронця викрили в масштабній схемі зловживання службовим становищем. Він залучив підлеглих до будівництва власного будинку, обіцяючи їм премії, вихідні та виплату зарплати без виконання млужбових обов'язків. Державний бюджет втратив майже 700 тисяч гривень через незаконні дії посадовця. Про це повідомляє пресслужба ДБР.
У Дніпрі судитимуть правоохоронця. Працівники Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування щодо начальника управління одного з правоохоронних органів у Дніпрі. Чиновник далеко не рядового складу вирішив заощадити на будівництві власного двоповерхового будинку, доручивши виконання робіт своїм підлеглим. За даними слідства, у квітні 2023 року посадовець організував роботу підлеглих на своєму приватному будівельному майданчику. У якості винагороди він продовжував виплату зарплат, премій та надавав додаткові вихідні. Поки співробітники займалися будівництвом, у відомостях їм нараховували кошти, які витрачалися з державного бюджету. Загалом на зарплати правоохоронців-будівельників було витрачено майже 700 тисяч гривень.
Наразі обвинувальний акт передано до суду. Правоохоронець-керівник ще і підлеглих з числа керівного переліку. В результаті до відповідальності притягнуто начальника управління, а також його заступника та п’ятьох рядових правоохоронців. Їм інкримінують заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене організованою групою в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України). Крім того, начальник та його заступник також обвинувачуються у внесенні неправдивих даних до офіційних документів (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України). Санкція статей передбачає до 12 років позбавлення волі. Тепер долю правопорушників вирішить суд.
Нагадаємо, портал “Коментарі” писав, що Служба безпеки України викрила у Києві двох бізнесменів, які під час війни постачали для Нацгвардії 30 тисяч комплектів військової форми неналежної якості. Замість того, щоб забезпечити захисників надійним одягом, підприємці зекономили на матеріалах, що може загрожувати безпеці українських військових. Сума збитків для держави склала майже 29 мільйонів гривень.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я