У Магдалинівці започаткували шаховий турнір пам'яті Григорія Гуманенка
Ця спортивна подія відбулася в селищі учора, 4 лютого. Але вона була не одна - у спортивному залі КЗ «Спорт для Всіх» пройшов жіночий волейбольний турнір, у якому взяли участь вихованки тренера М. Бажана із Оленівки, команда ДЮСШ під керівництвом В. Прудкосвиста і волейболістки села Казначеївка, яких тренує інструктор по спорту Є. Довгопол. Усі матчі проходили за дружньої підтримки глядачів. За підсумками змагань 1-ше місце завоювала команда ДЮСШ, 2-е вибороли оленівські дівчата, 3-є посіла команда с. Казначеївки. Майстрині літаючого м’яча нагороджені грамотами і медалями.
Не менш пристрасно тривали і баталії за шахівницями. Про них «Фермеру Придніпров’я» розповідає директор Магдалинівського Центру ПМСД Микола Кравченко:
- Учитель військової підготовки і математики Григорій Гуманенко тривалий час був одним із лідерів шахістів Магдалинівщини, успішно захищав спортивну честь краю на обласних змаганнях. А в шашках йому могли протистояти лише шашкісти Дніпра. Він не так давно покинув нас, а народився 2 лютого 1941 року, тож турнір його пам’яті, який відтепер буде традиційним, ми започаткували під цю дату. Енергійний і цілеспрямований, вимогливий і справедливий до учнів, Григорій Семенович багатьом із них привив любов до своїх улюблених занять. Військова гра шахи виховує в дітей психологічну стійкість і характер, вміння долати труднощі і дає прекрасних друзів. Її варто ввести до шкільної програми.
А ще Григорій Семенович був майстром на всі руки, збудував разом із родиною дім, допомагав людям. Його онук Сергій Гуманенко, воїн ЗСУ, захищав Маріуполь, за наказом командування склав зброю і потрапив у полон. Наша громада дуже переймається його долею і чекає повернення. Як лікарю мені особливо боляче слухати полонених, які повернулися з рф в Україну, про нелюдське ставлення до них. Увесь світ має якнайшвидше припинити цю криваву бійню, організовану москвою, змагатися краще не силою зброї, а інтелектом, силою думки в шахах, потужністю м’язів у боксі, легкій атлетиці тощо.
До слів організатора турніру Миколи Кравченка можна додати, що Григорій Гуманенко розробив і свій проєкт справедливої пенсійної реформи, про яку нещодавно в статті «Викинуте покоління» розповів «Фермер Придніпров’я». А переможцями турніру, присвяченого його саітлій пам'яті, стали викладач Будинку школяра Олександр Житник, фермер Олексій Хребто із Царичанки, агроном Юрій Бовт із Новопідкряжа і підприємець Віталій Богуславський, Магдалинівка.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я