В області вирішували, що робити з водоводом «Дніпро-Західний Донбас» і перебоями з водою
Вчора, 2 вересня, в Дніпропетровській обласній раді відбулася нарада, на якому вирішувалося «хворий» питання перебоїв з водою в містах Західного Донбасу, а також Синельникове та ще кількох районів. Нарада проходила за участю керівництва обласної ради, представників Дніпропетровської ОДА, народних депутатів, а також мера Павлограда та представників Синельниківського і Тернівського міськрад. В ході наради домовилися про те, що народні депутати будуть подавати до Верховної Ради підготовлений спільно з Дніпропетровською обласною радою законопроект «Про внесення змін до Закону України« Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності ».
«Його прийняття направлено на вдосконалення системи управління в сфері забезпечення водної безпеки держави, розширення можливостей органів місцевого самоврядування для забезпечення модернізації систем водопостачання і водовідведення. Законопроект передбачає внесення до переліку об'єктів, які можуть безоплатно передаватися з державної в комунальну власність, пункту «цілісні майнові комплекси підприємств водопровідно-каналізаційного господарства», - повідомили в прес-службі Дніпропетровської облради.
«Вважаємо, що існуючі зараз норми про передачу державного майна в сфері водопровідно-каналізаційного господарства значно звужують можливості органів місцевого самоврядування. Завдяки децентралізації ми можемо успішно реалізовувати програми розвитку і модернізації комунальних підприємств, але об'єкти державної власності в цьому питанні обмежені, - заявив глава облради Микола Лукашук. -Ще раз підкреслю: на нашу думку, передача каналу «Дніпро-Західний Донбас» у спільну власність територіальних громад - це єдиний вихід із ситуації. Зараз же вважаємо за доцільне прийняти зміни в існуючий закон. Вирішувати проблему ДЗД ми зможемо тільки тоді, коли буде вплив на підприємство. Упевнений, що присутні на нараді народні депутати невідкладно подадуть до Парламенту законопроект, і питання водопостачання в будинках близько 300 тисяч чоловік, серед яких жителі Синельниківського, Павлоградського, Васильківського, Петропавлівського, Покровського і Межівського районів, буде вирішене раз і назавжди ».
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Коментарі (0)