Як на кінець минулого червня в Україні змінилися ціни на зернові та олійні

За матеріалами інтернет-видань 21.07.2025 114

 

Озвучено, як змінилися ціни на зернові та олійні в Україні

Озвучено, як змінилися ціни на зернові та олійні в Україні. В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі опубліковано аналітичний звіт ринку зернових та олійних культур за червень 2025 року.

Внутрішній ринок (Україна)

Згідно зі звітом, на початку червня ринок пшениці характеризувався відносною стабільністю, однак у другій половині місяця відбулося зниження цін, зумовлене послабленням експортного попиту та загальною кон’юнктурою зовнішніх ринків.

«У липні-серпні очікується зростання пропозиції пшениці з нового врожаю, що створюватиме тиск на ціни. Водночас відновлення попиту з боку переробників і трейдерів стримуватиме падіння», – зазначили аналітики біржі.

За даними заявок в AgroMarket UUB, котирування кукурудзи на початку місяця зростали, однак ближче до його завершення ринок перейшов до зниження під впливом слабшого попиту. Середня ціна на кінець місяця складала 9 521 грн/т. (EXW з ПДВ), що менше на 3,76% з початку місяця.

 

Українська універсальна біржа продовжує активно працювати на аграрному ринку та пропонує новий рівень сервісу: організований ринок зернових та олійних – БІРЖОВІ ТОРГИ АГРОПРОДУКЦІЄЮ ВІД УУБ. З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Зовнішній ринок (Чикаго)

Наприкінці червня ф’ючерси на кукурудзу та сою демонстрували зниження під тиском дешевшої нафти та сприятливої погоди для посівів у Середньому Заході США. Пшеничні контракти коливалися без чіткого тренду, відображаючи змішану ринкову динаміку.

«Зниження цін на нафту, зумовлене послабленням напруги на Близькому Сході та надлишковою пропозицією на тлі слабкого попиту, посилило тиск на аграрні ринки. На цьому фоні ф’ючерси на кукурудзу та сою в Чикаго також просіли — додатковим фактором стали сприятливі погодні умови в США: помірні дощі та сезонні температури в кукурудзяному поясі створюють оптимальні умови для розвитку культур у критичний репродуктивний період», – додають аналітики.

З повною  версією звіту можна ознайомитись  у безкоштовному чат-боті для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB – далі «поділитись номером» – розділ «Аналітика».

Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ