Фінансування для агробізнесу: як швидко отримати рішення банку
АгроАпп — онлайн-сервіс для аграріїв і фермерів, через який можна дистанційно й безкоштовно подати в банк заявку на фінансування і швидко отримати погодження.
Сервіс працює вже 3-и роки, за цей час аграрії подали більше 5 тис. заявок.
Надіслати заявку можна через сайт або чат-бота в Telegram. Якщо постачальник, для купівлі товарів у якого вам потрібні гроші, співпрацює із сервісом АгроАпп, заявку в банк він може сформувати за вас.
У чому головна перевага
Головний плюс для фермера — ви швидко дізнаєтеся, готовий банк надати кредит чи ні. Для цього не потрібно збирати пакет документів і їхати в банк. На сайті потрібно ввести ЭДРПОУ підприємства, або ІПН, якщо ви ФОП та суму кредиту. Отримати погодження, а в банку вас уже чекатимуть із заздалегідь погодженим пакетом документів.
А ще ваша заявка потрапляє відразу в декілька банків, і є ймовірність, що, раптом від одного отримаєте відмову, — інший погодить.
З якими банками співпрацює АгроАпп
Нині платформа АгроАпп працює з 7 топовими банками, які пропонують фінансування агробізнесу, серед яких державні «Ощадбанк» і «Укргазбанк», відділення яких є в кожному регіоні.
Як подати заявку на кредит
Через форму на сайті або чат-бота в Telegram — @agroappbot. Указати потрібно мінімум інформації. Ось так виглядає подання заявки через сайт:
А так, якщо подаватимете заявку через чат-бот.
На які цілі можна подати заявку на кредит
Популярний напрям — поповнення оборотних коштів: на придбання сировини, матеріалів, на витрати операційної діяльності, рефінансування заборгованості тощо. Забезпеченням за таким кредитом може бути ваш майбутній урожай, техніка, обладнання тощо.
Також доступні такі види фінансування:
1. Держпідтримка за програмою 5–7–9%.
2. Лізинг на сільгосптехніку, обладнання тощо.
3. Кредит під заставу аграрних розписок (під заставу майбутнього врожаю).
4. Гроші на паливно-мастильні матеріали.
5. Авалювання векселів і форвардні програми.
Якщо точно не можете сформулювати цілі, на які потрібно отримати фінансування, з вами зв'яжеться менеджер АгроАпп, уточнить цю інформацію й підкаже, як зробити правильно.
Заявка буде направлена в банки, які точно є у вашому регіоні й видають фінансування під ваші потреби, що підвищує ймовірність позитивного рішення у вашому питанні.
Як швидко дадуть відповідь
Заявку надсилають відразу в кілька банків, але невдовзі буде доступна можливість самостійно вибрати банк, у якому хочете отримати кредит.
Платформа АгроАпп збирає дані про ваше підприємство з відкритих реєстрів, і вам не потрібно самостійно збирати цю інформацію. Банки отримують достатньо даних для попереднього рішення про фінансування.
Банк, який швидше за інші обробить ваш запит на кредит і дасть позитивну відповідь. Зазвичай це відбувається протягом двох робочих днів.
Як я дізнаюся, що мою заявку взяли в роботу
З вами зв'яжеться менеджер банку і погодить перелік звітів і документів, які потрібно надати (банк може запитати структуру кредиторської й дебіторської заборгованості, статут, управлінську та фінзвітність, баланс тощо).
До моменту перерахування грошей на ваш рахунок може пройти до двох тижнів. Усе залежатиме від того, як швидко надаватимете потрібні документи й фінзвітність.
Фінансування через постачальників
Платформа АгроАпп співпрацює з великими компаніями — постачальниками товарів і послуг для агробізнесу, у яких з АгроАпп є партнерські програми.
Наприклад під 0,01% річних можна отримати кредит на строк до 9 місяців по партнерській програмі з «Укравіт» — великий виробник препаратів для хімзахисту сільгоспкультур — пестицидів і агрохімікатів, а також насіння й саджанців. Можлива сума кредиту — від 2 до 15 млн грн.
Кредит до 1,5 млн грн, в окремих випадках до 7,5 млн грн, можна отримати без застави, а от якщо грошей треба більше — потрібна застава у вигляді техніки, нерухомості або аграрна розписка під майбутній урожай.
Вимоги до позичальника
Універсальних вимог немає, але основне — ведення трьох сезонів, земельний банк — від 100 га.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Коментарі (0)