Аграрії й далі утримуються від реалізації насіння соняшнику

За матеріалами інтернет-видань 23.11.2024 47
Аграрії й далі утримуються від реалізації насіння соняшнику

Імпорт кукурудзи в ЄС в період з 01 липня по 19 листопада становить 7.6 млн т, що на 11% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Повідомив SPIKE BROKERS.

За тиждень частка України в загальному імпорті збільшилася до 49.7% (47.3% було минулого тижня та 46.3% рік тому). Бразилія знизила свою частку за тиждень до 19.4% (20.3% минулого тижня та 40.1% рік тому). США знизили частку за тиждень до 16.6% (17.5% минулого тижня та 1.3% рік тому).

 КУКУРУДЗА
На зовнішньому ринку покупці залишаються малоактивними, тоді як пропозиція від виробників залишається високою. Це створює надлишок і посилює тиск на ціни, формуючи дисбаланс між попитом і пропозицією та ускладнюючи укладання довгострокових контрактів.
Протягом тижня ціни на українське зерно залишалися стабільними, оскільки зниження, яке спостерігалося раніше, зупинилося. Це стало результатом скорочення обсягів пропозиції від сільгоспвиробників.

ПШЕНИЦЯ
Зростання ф’ючерсних цін на біржі MATIF не відобразилося на фізичному ринку ЄС. Протягом тижня ціни не зазнали різких змін. Пропозиція пшениці залишається високою, тоді як попит з боку покупців залишає бажати кращого.
Ціни на пшеницю на українському ринку дещо знизилися. Пропозиція пшениці, зокрема продовольчої, залишається на помірному рівні. Аграрії утримуються від продажу, очікуючи кращої ціни, тоді як покупці не готові підвищувати свої закупівельні ціни через високу конкуренцію на світових ринках.


 СОНЯШНИК
Протягом тижня переробники знижували закупівельні ціни на соняшник, аргументуючи це корекцією цін на світовому ринку олій. Однак, виробники не поспішають продавати, попри ризик подальшого падіння. Аграрії й далі утримуються від реалізацій, знаючи про обмежені запаси сировини у заводів та чекаючи вищої ціни.
Ціна на соняшникову олію в портах Одеси також зазнала корекції, знизившись у середньому на 20–25$.


 СОЯ
Великі обсяги бразильської та американської сої продовжують насичувати європейський ринок. Переробні підприємства майже забезпечені сировиною, тому попит із їхнього боку знижується.
В Україні пропозиція сої від виробників скоротилася. Більшість аграріїв вже не бажають продавати врожай через низькі для них ціни.

Теги: AGROОТГ
Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ