Для агро сектору грант на безпілотні технології
За матеріалами інтернет-видань
13.02.2023
555
Як повідомила Анна Костюк, директорка в Агенція Розвитку Бізнесу та Громад, для аграрного сектору України визначено субгрантову програму, за якою на закупівлю роботизованих і безпілотних технологій надаватиметься фінансова підтримка у розмірі до 30 000 дол. США.
Послуги можуть включати, але не обмежуються наступним переліком:
Послуги з внесення засобів захисту рослин (ЗЗР).
Послуги з внесення добрив.
Навчальні послуги з підготовки та стажування пілотів роботизованих і безпілотних літальних апаратів для представників наступних цільових груп GESI: ветерани, зокрема, особи з інвалідністю внаслідок війни та жінки, з метою забезпечення гендерної рівності та соціальної інтеграції, а також створення рівних можливостей для представників зазначених вразливих груп населення
Очікується, що у рамках діяльності субгрантів за рахунок грантових коштів буде профінансовано не більше 90% вартості зазначених у заявці послуг, при умові що не менше 10% вартості надання послуг будуть профінансовані ММСП.
Конкретні види діяльності можуть включати:
Організація та просування сервісних, послуг.
Надання послуг внесення наземними та повітряними дронами ЗЗР та добрив, використання яких у рамках сільськогосподарських проектів і заходів за підтримки USAID дозволяється згідно зі Звітом про оцінку пестицидів і планом дій стосовно їх безпечного використання для України– PERSUAP (DCN 2018-UKR-044 та наступні редакції)).
Підготовка та навчання підрозділів та/чи окремих працівників, що задіяні в процесі надання відповідних послуг.
Розробка та ведення реєстру надання послуг ММСП з урахуванням переліку, вартості та відстежування ефективності надання послуг.
Моніторинг безпечного поводження з пестицидами з урахуванням вимог чинних законодавчих і нормативно-правових актів України та PERSUAP (DCN: 2018-UKR-044).
Підготовка звітів та історій успіху з описом впливу роботи субгрантерів на впровадження нових технологій та підвищення продуктивності ММСП у окреслених вище секторах.
Очікувані результати в рамках програми:
Кількість нових або покращенних послуги, які отримали ММСП;
Кількість ММСП що безпосередньо отримали послуги/консультації;
Загальна площа посівів (зернові та олійні культури), які були оброблені за допомогою роботизованих і безпілотних технологій;
Кількість осіб із цільової групи GESI, які пройшли підготовку щодо користування роботизованих і безпілотних літальних апаратів.
Кошти, що надаються в рамках субгрантів не можуть використовуватись на створення сайту, закупівлю техніки чи обладнання, повне або часткове відшкодування будівництва та/або реконструкції; надання кредитів, а також на закупівлю ЗЗР чи інших препаратів, призначених для обробки культур. ММСП, що будуть залучені до проекту, самостійно забезпечать виконавця послуг відповідними розчинами для внесення, що відповідатимуть вимогам PERSUAP.
Дедлайни:
20 лютого 2023 р. – для участі у передзаявочному онлайн-семінарі,
18:00, 10 березня 2023 р. – для подання заявок.
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ