Підняття податків у бідній країні фіксує бідність
За матеріалами інтернет-видань
03.08.2024
392
Чим відрізняються багаті країни від бідних?
Перші протягом тривалого часу мали економічну свободу та низькі податки! Всі багаті країни, без жодних винятків. Підприємці у них встигли створити економічне диво, накопичили капітал, збільшили продуктивність праці.
Натомість у бідних країнах ніколи не існувало економічної свободи, або вона була лише нетривалий термін, бо там завжди були тільки високі податки, суворі регулювання, завеликий державний апарат. Підприємці навіть не мали шансів створити добробут, накопичити капітал, розвинути технології, збільшити продуктивність праці.
Володимир Поперешнюк, підприємець, сторінка ФБ.
І коли чиновники вкотре підіймають податки у бідній країні, вони фіксують бідність та стримують ріст економіки та добробуту населення. Це є кореневою проблемою, адже економіка, а не податки, є джерелом фінансування оборони.
Скільки замучену корову не дій, чи кволого гусака не скуби, більше молока і пірʼя ніяк не матимеш. Підняттям податків можна лише остаточно відправити корову з гусаком на той світ, тобто дотиснути економіку до колапсу.
Потрібно ставати багатою країною, бо бідній завжди бракуватиме ресурсів для захисту від зовнішнього агресора. А для цього потрібно менше заважати підприємцям, знижувати податки, побороти корупцію, проводити дерегулювання, приватизацію та скорочення всіх невійськових бюджетних витрат.
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ