ЩЕ ОДНА СПРОБА ПІДТРИМУВАТИ ПРИВАТНИЙ БІЗНЕС
ПриватБанк виплатить українцям по 100 тис. грн: деталі програми
Державна фінустанова "ПриватБанк" запустила національну акселераційну програму "Власне" для підприємців. В її рамках бізнес отримає сумарно 4 млн гривень.
Детальніше про програму "Власне"
Там зазначили, що програма, яка містить освітню, менторську та фінансову підтримку, орієнтована на мікро-, малий та середній бізнес, що є основою української економіки.
"Важливо створити умови для швидкого розвитку таких підприємств і допомогти їм залучити нових клієнтів та інвесторів. Для цього запускаємо національну акселераційну програму "Власне", — йдеться у повідомленні.
Вона буде доступна як для підприємців-новачків, які потребують менторингу, так і для чинних підприємців, які прагнуть досягнути нових вершин у справі чи залучити фінансові ресурси.
До освітньої програми проєкту будуть долучені 15 провідних спікерів та близько 200 менторів із різних сфер бізнесу. Формат онлайн формат міститиме 10 освітніх модулів, що допоможуть підприємцям краще орієнтуватися в таких питаннях:
- аналізі бізнес-моделі та маркетингової стратегії;
- залученні фінансування та експортної стратегії;
- побудові сервісної системи бізнесу;
- цифровій трансформації;
- розвитку продукту та інновацій.
1 тис. учасників, які найкраще впораються із тестовими завданнями після кожного модуля, матимуть змогу перейти до наступного етапу програми — індивідуального менторського супроводу у центрах "Дія.Бізнес". Менторська підтримка буде доступна у двох форматах: офлайн та онлайн.
"Акселераційна програма спрямована на створення сприятливого середовища для МСБ в Україні, де безготівковий розрахунок стає стандартом, а практика прозорого бізнесу є природньою частиною ділової культури", — зазначили у ПриватБанку.
В рамках серії Pitch Days наприкінці навчання учасники презентують свої бізнес-концепції, з них оберуть близько 30 переможців, які отримають фінансову підтримку у 100 тис. грн кожен. 10 найвдаліших проєктів змагатимуться за звання суперфіналіста з призом у 800 тис. грн.
Кошти дозволяється спрямувати на витрати для розробки продуктів, проведення маркетингових досліджень, нове обладнання та інші потрібні інвестиційні цілі для розвитку бізнесу.
Але при цій нагоді і про таке:
В Україні з 1 жовтня 2023 року повернуться великі штрафи для бізнесу. Стосуватимуться вони торгівлі без касових апаратів.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я