Цієї ночі «Шахеди» знову атакували Київ

За матеріалами інтернет-видань 10.09.2024 295

Ірина Чеботнікова  Джерело: КМВА

Атака Шахедами по Києву сьогодні - що говорять у КМВА - 24 Канал

Робота ППО / Колаж 24 Каналу, фото Getty Images

   росія знову атакувала Київ "Шахедами". У КМВА розповіли про деталі атаки по столиці в ніч проти 10 вересня.

Про вибухи в Києві повідомили близько четвертої ранку. Тоді працювала ППО, а відбій у столиці дали о шостій ранку. В Київській же області тривога тривала до 7:21.

Що кажуть у КМВА про наслідки нічної атаки по Києву

Начальник КМВА Сергій Попко підкреслив, що ворог не зменшує інтенсивність повітряних атак по Україні, зокрема і по Києву, від початку вересня.

Вночі російські дрони знов становили загрозу для столиці. Повітряну тривогу в Києві оголосили близько 04:00 і тривала вона майже 2 години. Весь цей час російські дрони заходили в бік столиці з різних напрямків та різними групами,
– написав він.

Як повідомив Попко, силами та засобами протиповітряної оборони усі ворожі БпЛА ворога були знищені. Попередньо, в місті без руйнувань та потерпілих.

Начальник КМВА подякував усім Збройним силам, які захищають столицю, та закликав киян дотримуватися правил безпеки.

Росія теж була під атакою

Дронів, які могли вдарити по окупантах, було багато. Як стверджує ворог, лише у Брянській області ліквідували 59 БпЛА. У Тульській області влада повідомила про два збиті БпЛА, уламки одного з яких впали "на одному з об'єктів паливно-енергетичного комплексу".

Над територією Курської області нібито збито 12 БпЛА літакового типу. Три безпілотники було збито у Липецькій області, ще сім – у Калузькій.

Міноборони Росії згодом написало, що військові знищили 144 БпЛА літакового типу. Над Брянщиною, як уточнили там, було 72 дрони.

 

Україна вже помилилась у 2016 році: як правильно нині будувати стосунки зі США

Дзвенислава Мошовська

ОСНОВНІ ТЕЗИ

  • Найближчим часом Володимир Зеленський планує візит до США для зустрічі з Джо Байденом.
  • Є припущення, що президент зустрінеться також із Трампом та Гарріс.
  • Іван Ус підкреслив важливість збереження двопартійної підтримки України з боку республіканців і демократів.
  • Ус наголосив на необхідності уникнення помилки 2016 року, коли Україна відкрито підтримала Гілларі Клінтон на виборах, що ускладнило відносини з адміністрацією Трампа, який тоді здобув перемогу.

Візит Зеленського до США

Найближчим часом Володимир Зеленський планує візит до Сполучених Штатів Америки. Там він має зустрітись із Джо Байденом і, можливо, з кандидатами на майбутніх виборах у США. 

Головний консультант Національного інституту стратегічних досліджень Іван Ус розповів 24 Каналу, що нашій державі важливо наголошувати на необхідності збереження двопартійної підтримки України, зокрема республіканцями та демократами. На його думку, це дуже важливо у контексті виборів, які відбудуться 5 листопада 2024 року у США.

Двопартійний діалог

Іван Ус підкреслив, що було б логічно провести зустріч із Камалою Гарріс – кандидатом від Демократичної партії та Дональдом Трампом – кандидатом від республіканців.

І це варто пояснювати тим, що Україні важливо мати контакти із двома партіями, адже нам потрібна допомога від обох сторін,
– зауважив головний консультант інституту стратегічних досліджень.

Він припустив, що така взаємодія, особливо перед виборами, може сприйматися негативно демократами, але це важливо. В обох кандидатів майже рівні шанси на перемогу.

До теми. Нові опитування показують, що Дональд Трамп зберігає стійку підтримку, випереджаючи Камалу Гарріс лише на 1%. В основних штатах обидва кандидати мають майже рівні шанси. Опитування свідчать про напружену боротьбу перед виборами.

Минулі помилки

Іван Ус зазначив, що нашій державі не варто повторювати помилку, яку Україна зробила у 2016 році, коли відверто підтримувала Гілларі Клінтон, однак тоді переміг Дональд Трамп.

Через це нам знадобився час, аби побудувати ділові взаємини з адміністрацією Трампа. Зараз, щоб не повторювати цю помилку, можна провести зустрічі з двома кандидатами,
– сказав він.

Головний консультант інституту стратегічних досліджень додав, що під час візиту важливо наголосити, що Україна не має наміру втручатись у внутрішню політику США, адже нам важлива гарантія двопартійної підтримки після завершення виборів та інавгурації нового президента.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ