У Сумщині пасічник створив Музей меду, борщу та сала
«Мої батьки здавна займалися бджільництвом. Я охоче їм допомагав у цій справі, і мені це подобалось значно більше, аніж днями сидіти на стільці в офісі. Тому у 2022 році у мене з’явилася така оригінальна ідея, як створення власного музею меду. І у воєнних умовах я таки наважився створити його у звичайному житловому будинку, де колись проживала моя сім’я», – розповів Олексій Скоркін.
Музей пропонує відвідувачам десятки рецептів виготовлення страв із меду, старовинний посуд, з якого наші предки їли колись мед і навіть майстер-класи з відкачування меду. Також кожен гість може скуштувати страви з меду, які я приготував власноруч. А от ідея створити музей борщу та сала з’явилася не так давно. І, завдяки представникам ЗМІ.
«Півроку тому до мене приїжджали журналісти із Сум, і в розмові один з них жартома сказав, що непогано було б до музею меду додати ще і музей борщу. Ось так вони і підкинули мені ідею, яку я реалізував. Сюди я збираю від населення різноманітні рецепти українського борщу. І, звичайно ж, люди приносять мені посуд, у якому наші предки готували цю народну страву. На даний момент зібрав уже більше десятка рецептів українського борщу», – говорить Олексій Скоркін.
Він особисто готує в печі український борщ за своїм оригінальним рецептом та запрошує відвідувачів музею його спробувати. На майбутнє планує готувати борщ у справжній печі, як то було колись.
«Біля приміщення Музею борщу у дворі хочу побудувати схожу на старовинну піч, де особисто в українській вишиванці готуватиму страви народної кухні для гостей в автентичному посуді. Наш народ здавна відомий своєю працьовитістю. Обов’язково на столах в кожного українця повинні стояти такі страви як борщ та мед, тоді наша нація буде здоровішою», – переконаний Олексій Скоркін.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я