ЧЕРНЕЧЧИНСЬКА ОТГ ЗАМОВИЛА РЕМОНТ ДОРІГ ФІРМІ ЕКСЧИНОВНИКА СЛУЖБИ АВТОДОРІГ ДНІПРОВЩИНИ
Чернеччинська сільрада Самарівського району (колишній Новомосковський) замовила в ТОВ «Автомагістраль-схід» поточний ремонт доріг.
Про результати закупівель відзвітували в Prozorro.
Зокрема, за поточний ремонт дороги по вулиці Миру в с. Минівка заплатять 199.632 гривні.
За поточний ремонт дороги по вулиці Героїв в с. Заплавка заплатять 197.452 гривні.
За поточний ремонт дороги по вулиці Романа Савченка в с. Гупалівка заплатять 195.790 гривень.
Три договори з фірмою уклали поза конкурсом 23 жовтня, але ані договорів, ані кошторисів замовник не опублікував.
Кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Автомагістраль-схід» [код: 42986191] є Животченко Владислав Олегович, який зареєстрований у Дніпрі. Сама фірма зареєстрована у селищі Широке Дніпропетровської області.
У 2015 році Владислав Животченко балотувався до Дніпропетровської обласної ради від партії «Відродження», але депутатом не став. На той час працював заступником начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.
У Службі автомобільних доріг області він працював приблизно до весни 2021 року.
За даними аналітичної системи «Youcontrol», кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Автомагістраль-схід» Владислав Животченко став у березні 2023 року.
Директор фірми – Хижняк Артем Вікторович.
А попереднім директором ТОВ «Автомагістраль-схід», з часів його заснування у травні 2019 року, був Алмазов Дмитро Альбертович.
До речі, Алмазова Анастасія Владиславівна була серед перших кінцевих бенефіціарів фірми.
Справа про «незаконний видобуток піска»
Як писало «Антикорупційне Придніпров’я», Державна екологічна інспекція Придніпровського округу раніше подавала до суду на Дмитра Алмазова через «факт використання земельних ділянок не за цільовим призначенням та зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу» в Китайгородській ОТГ.
Навесні 2023 року журналісти писали, що справи майже не рухалися вперед.
Згодом стало відомо, що у грудні 2023 року Царичанський районний суд Дніпропетровської області відмовив у задоволенні позову Державної екологічної інспекції Придніпровського округу.
А 26 березня 2024 року Дніпровський апеляційний суд скасував рішення Царичанського райсуду і зобов’язав Дмитра Алмазова таки сплатити 1,25 мільйона гривень в бюджет держави за завдані збитки незаконною господарською діяльністю на території села Китайгород Дніпровського району (раніше – Царичанський район).
Проте Алмазов не погодився із рішенням і звернувся до Верховного суду. У травні 2024 року Верховний суд відкрив касаційне провадження у справі.
Про пісок гр. Алмазова Д. А. журналісти вперше повідомили у лютому 2021-го: «На Дніпропетровщині виявили незаконний піщаний кар’єр – ділянку придбав ексдиректор автодорожньої фірми».
«Пісок відвантажують і везуть фурами майже цілодобово, адже поруч – «Велике будівництво». А беруть матеріали з численних нелегальних кар’єрів. Хто заохочує піщаних нелегалів та чому техніка компанії «Автомагістраль-Південь» працює на приватних ставках? – задались питанням журналісти, і самі відповіли. – Власник цієї ділянки – Дмитро Алмазов, який у 2019 очолював «Автомагістраль-Схід». Ця фірма спеціалізується на автошляхових роботах і через бенефіціарів пов’язана з будівельним гігантом «Автомагістраль-Південь». Торік пан Алмазов залишив посаду. І майже одразу після цього прикупив 24 земельні ділянки в Китайгородській ОТГ», – зазначали журналісти ще у лютому 2021 року.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я