На Чернігівщині удобрюють озимий ріпак
За матеріалами інтернет-видань
21.02.2025
137
На думку головного агронома Групи компаній "Агрейн" Тараса Корнієнка, озимий ріпак відновлює вегетацію вже за температури 2-3°C, що значно раніше порівняно з озимою пшеницею. Саме тому підживлення цієї культури має бути пріоритетним.
Він зауважив,що в компанії вносяться добрива по мерзлоталому ґрунту, зазвичай у лютневі або березневі «вікна», використовуючи сульфат амонію та аміачну селітру, або КАС з тіосульфатом. Ці добрива добре розчиняються у воді і легко засвоюються рослинами.
Для якісного та точного внесення добрив ГК «Агрейн» обрала спеціалізовану техніку – розкидач AMAZONE ZA-TS. Ця техніка забезпечує рівномірне розподілення добрив незалежно від рельєфу поля та погодних умов.
«Ми провели дослідження щодо внесення сульфату амонію на посіви озимого ріпаку за допомогою розкидача Amazone ZG-TS 10001 із нормою 150 кг/га. Для цього було розкладено 7 килимків з інтервалом 6 метрів, що відповідає ширині захвату агрегату. Після цього кожен килимок було зважено. Вага добрив у кожному з них становила від 2,4 до 2,8 грам, що свідчить про рівномірність розподілу. У підсумку на 1 квадратний метр припадало 12–14 грамів добрив, що відповідає заданій нормі»,– додає фахівець.
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ